Privātuma politika

1. Paziņojums par personas datu aizsardzību

SIA „NIC” apņemas jūsu šajā vietnē sniegto informāciju izmantot atbilstoši šim paziņojumam par personas datu aizsardzību. SIA „NIC” personas datus iegūst, izmantojot tikai brīvprātīgu šādas informācijas iesniegšanu. SIA „NIC” izmantos saņemtos datus, lai sniegtu nepieciešamo pakalpojumu (piemēram, bojāta produkta labošanu) vai, lai sniegtu informāciju par produktiem un pakalpojumiem, par kuriem to pieprasījāt. Šajos gadījumos ar jums var sazināties pa e-pastu, tālruni, īsziņas vai vēstules veidā. Reklāmu piedāvājumu gadījumā var būt nepieciešams jūsu apstiprinājums saņemt piedāvājumu vai paziņojumu par administratīviem jautājumiem. SIA „NIC” var nodot personisko informāciju citiem saistītajiem uzņēmumiem un/vai ar SIA „NIC” saistītām trešajām pusēm, lai veiktu noteiktus pakalpojumus, piemēram, preču piegādi un remontu, nomaksas līguma slēgšanu. Jebkuri šādā veidā nodoti dati tiks ierobežoti izmantošanai saskaņā ar mērķi, kādam tie tika iegūti un tos izmantos tikai tajos nolūkos, kas definēti šajā paziņojumā par personas datu aizsardzību.

2. Informēšana

Informēšana par piedāvājumiem, pakalpojumiem un precēm. Ja esat norādījis, ka vēlaties saņemt šāda veida informāciju, tad SIA „NIC var sazināties ar jums pa e-pastu vai citā veidā (pa pastu vai pa tālruni, ja esat mums sniedzis attiecīgo informāciju), lai informētu jūs par pakalpojumiem, produktiem, konkursiem vai piedāvājumiem, kas ir tieši saistīti ar SIA „NIC” preci un pakalpojumiem. Jebkurā laikā, kad vēlaties pārtraukt šāda veida informācijas saņemšanu, varat to darīt zināmu, sazinoties ar SIA „NIC” rakstot uz e-pastu: info@lauktehnika.lv

3. Sīkfaili un pārraudzība

SIA „NIC” var iegūt informāciju par tīmekļa vietnes lietošanu. Tas tiek paveikts, izmantojot sīkfailus. Sīkfaili ir informācijas vienības, kuras tiek uzglabātas jūsu datora cietajā diskā no jūsu tīmekļa pārlūka. Kad atgriežaties mūsu tīmekļa vietnē, mūsu datora serveris automātiski atpazīst sīkfailu, sniedzot informāciju par jūsu pēdējo apmeklējumu. Vairums pārlūku automātiski pieņem sīkfailus. Lai pārtrauktu automātisko pieņemšanu, parasti ir iespējams mainīt pārlūka iestatījumus. Ja izvēlaties nesaņemt sīkfailus, joprojām varat izmantot lielāko daļu mūsu tīmekļa vietnes funkciju. SIA „NIC” var veikt arī pārraudzību, lai novērtētu dažādu vietnes sadaļu popularitāti un uzlabotu vietnes navigāciju, taču šāda veida informācija netiks sasaistīta ar jūsu personisko informāciju. Sīkfaili tiks izmantoti, lai nodrošinātu, ka jūsu pārlūks un jūs tiekat atpazīti un jūs atceras visā sadaļā, sīkfailā paturot jūsu dalības numuru un sesijas ID. Šim nolūkam izmantotais sīkfails ir īslaicīgs un tas tiks izdzēsts no pārlūka, līdzko iziesiet no vietnes. Šāda sīkfailu lietošana nodrošina ātru pārvietošanos no lapas uz lapu, kā arī pilnīgu funkcionalitātes izmantošanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, neatļaujot sīkfailus savā datorā, iespējams, tiks liegta piekļuve tām vietnes sadaļām, kuras ir atkarīgas no sīkfailu lietošanas.

4. Drošība un izpaušana

SIA „NIC” ir veicis drošības pasākumus, lai nodrošinātu jūsu personiskās informācijas aizsardzību. Mēs izmantojam šifrēšanu, kur tā ir piemērojama, kā arī ugunsmūri, lai nepieļautu trešo pušu piekļuvi jūsu personiskajai informācijai.Lai ievērotu piemērojamos likumus un likumīgus valdības pieprasījumus, SIA „NIC” ir tiesības piekļūt un izpaust atsevišķi identificējamu informāciju, lai pareizi darbinātu savas sistēmas vai, lai aizsargātu savus klientus un uzņēmumu. SIA „NIC” patur tiesības izpaust personiski identificējamu informāciju trešajām pusēm, ja rodas sūdzības par to, kā izmantojat tīmekļa vietni vai mūsu pakalpojumus.

5. Ilgums

SIA „NIC” paturēs jūsu personisko informāciju tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai nodrošinātu jūsu pieprasītos pakalpojumus vai preces, vai arī uz jebkādu papildu laika periodu, ja to nosaka likums.

tavalapa.lv © 2012